Hizmetlerimiz
İnsan Asansörü
İnsan Asansörü İnsan asansörü, binalarda insan yükünün katlar arasında ulaşımını sağlamak için dikey taşımacılık amacıyla kullanılır.
 
tümü »
 
Yük Asansörü
Yük Asansörü Yük asansörü, fabrika, depo, mağaza gibi katlar arası yük ve eşya taşımada kullanılır.
 
tümü »
 
 
Hidrolik Asansör
Hidrolik Asansör Hidrolik asansör, asansör makine dairesi bulunmayan, trafik yoğunluğunun düşük olduğu ve belli seyir mesafelerine sahip binalarda kullanılan bir asansör çözümüdür.
 
tümü »
 
Makina Dairesiz Asansör
Makina Dairesiz Asansör Makina Dairesiz Asansörler, yüksek ve düşük katlı konut ve ticari binalarda kullanılabilen asansör sistemleridir.
 
tümü »
 
 
Panoramik Asansör
Panoramik Asansör Günümüzde artan modern binalar ve estetik mimari tasarımlar, beraberinde asansör tasarımlarını da etkilemiştir.
 
tümü »
 
Engelli Asansörü
Engelli Asansörü 	Engelli asansörleri, bir merdiveni çıkmak isteyen veya herhangi bir yükseltinin üzerine geçmek isteyen kişilerin kolayca bu engelleri aşmaları, gerçek anlamda bunun için yardıma ihtiyaç duymadan yapabilmelerini sağlar.
 
tümü »
 
 
Monşarj Asansör
Monşarj Asansör Monşarj asansörler, çoğunlukla çok katlı restoranlarda, villa tipi konutlarda, yurt ve yemekhanelerde kullanılan tabak, tepsi gibi servis ürünlerinin taşındığı yemek servis asansörleridir.
 
tümü »
 
Sedye Asansör
Sedye Asansör Sedye asansörleri hastanelerde sedye üzerine yatırılan hastaların taşınması için tasarlanmıştır. Sedye asansörlerinden asıl amaç konfordur.
 
tümü »
 
 
Araç Asansörü
Araç Asansörü Her geçen gün büyüyen ve kalabalıklaşan şehirlerde nüfusla beraber artan araç sayısı, otopark ihtiyacını artırmıştır.
 
tümü »
 
Yürüyen Merdiven
Yürüyen Merdiven Yürüyen merdivenler, insan trafiğinin yoğun olduğu çok katlı yapılarda insan taşımada kullanılan hareketli bir merdiven tipidir.
 
tümü »
 
 
Asansör Kapıları
Asansör Kapıları Asansör kapıları Tozan Lift, ürün yelpazesinde bir çok seçenek bulunmaktadır.
 
tümü »
 
Asansör Kabinleri
Asansör Kabinleri Asansör kabinleri kullanım alanları ve konseptleri farklı olmasına rağmen geçmişten günümüze kadar benzeyen tek renk veya kalıplaşmış hazır desenler üzerinden hareketle tasarlanıyordu.
 
tümü »
 
 
Komple Paket Asansör
Komple Paket Asansör Tozan Lift, üretmiş olduğu asansör kabini ve aksamlarının yanında iş ortaklarına farklı özelliklerde paket asansör seçenekleri sunarak...
 
tümü »
 
Asansör Butonları
Asansör Butonları Asansörlerde kabine ait ekipmanlar buton, gösterge sistemleri, aydınlatma sistemler vs. gibi sistemler olmaktadır. Butonlar ve gösterge sistemleri kabine ait olmazsa olmaz ekipmanlar olmaktadır.
 
tümü »
 
 
Asansör Komponentleri
Asansör Komponentleri Asansörün üretim aşamasında belli başlı ana komponentlerin haricinde; asansör kilitleri, asansör kabloları, asansör tamponları....-
 
tümü »
 
 
 
Pro WEB